Strona główna » Osiągnięcia » Druga nagroda w projekcie Edukacji Regionalnej i Patriotycznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Nasze dane:

al. Pierwszej Dywizji 16/18
91-836 Łódź
tel./fax (42)657-06-12
e-mail:
czternastka@gimnazjum14.pl

Archiwa

Druga nagroda w projekcie Edukacji Regionalnej i Patriotycznej

Nasze Gimnazjum uzyskało DRUGĄ NAGRODĘ przyznaną przez WODN i ŁKO jako jedna ze szkół biorących udział w całorocznym projekcie Edukacji Regionalnej i Patriotycznej ,,Regionalna edukacja historyczna i wychowanie patriotyczno-obronne młodzieży oparte na łódzkich tradycjach walk o niepodległość Polski”.W projekcie brali udział uczniowie klas drugich .Koordynatorem głównym była p.Hanna Majkowska-Pilarz a liderami przedsięwzięć podejmowanych w roku szkolnym 2016/2017
uczniowie klas 2a i 2b.Twórcami prezentacji podsumowującej -uczennica klasy 2 b Klaudia Wich oraz nauczycielka historii i wos p.H.Majkowska-Pilarz . Chcemy pochwalić się ,że wykonaliśmy najciekawszą prezentację multimedialną opisującą naszą pracę przez cały rok szkolny. .Uroczysty finał odbędzie się 21.06 z udziałem Łódzkiego Kuratora Oświaty ,przedstawicieli Muzeum Tradycji Niepodległościowych i Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli .Gratulujemy!!!