Strona główna » Osiągnięcia » I, II i III MIEJSCE ORAZ WYRÓŻNIENIE W IX EDYCJI KONKURSU „O SZKODLIWOŚCI KORUPCJI”

I, II i III MIEJSCE ORAZ WYRÓŻNIENIE W IX EDYCJI KONKURSU „O SZKODLIWOŚCI KORUPCJI” zorganizowanego przez ŁCDNiKP POD PATRONATEM ŁÓDZKIEGO KURATORA OŚWIATY, zdobyły uczennice naszego gimnazjum – Klaudia Wich z klasy 3b, Julia Kwapisiewicz z klasy 2b, Iga Lewandowska z klasy 2a oraz Julia Majchrowska z klasy 2b.

Napłynęło około 65 prac z których najbardziej profesjonalnie wykonane zostały przez nasze uczennice. Można śmiało stwierdzić, że w tym roku uzyskaliśmy rekordową liczbę nagród spośród szkół biorących udział w tym przedsięwzięciu.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom, które dodatkowo musiały krótko i przekonująco omówić wykonane przez siebie tematyczne broszury i uzasadnić dlaczego w taki sposób podeszły do tematu. Opiekunem merytorycznym była nauczycielka historii i wos p. Hanna Majkowska-Pilarz