Strona główna » Osiągnięcia » II MIEJSCE w konkursie „Agresji i przemocy mówimy STOP IV edycja – cyberprzemoc”

Biuletyn Informacji Publicznej

Nasze dane:

al. Pierwszej Dywizji 16/18
91-836 Łódź
tel./fax (42)657-06-12
e-mail:
czternastka@gimnazjum14.pl

Archiwa

II MIEJSCE w konkursie „Agresji i przemocy mówimy STOP IV edycja – cyberprzemoc”

Iga Lewandowska uczennica klasy 2a wzięła udział w konkursie „Agresji i przemocy mówimy STOP IV edycja – cyberprzemoc”. Celem konkursu było min eliminowanie zachowań agresywnych i przemocy, ze szczególnym uwzględnieniem cyberprzemocy,ochrona przed agresją, zwiększenie reagowania na stosowanie przemocy oraz pobudzanie kreatywności uczniów. Iga na konkurs wykonała pracę plastyczną i zajęła 2 miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.Patronat nad konkursem objęła Straż Miejska w Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.Gratuluję wspaniałego wyniku i życzę dalszych sukcesów Teresa Biela Jesionowska