Strona główna » Wydarzenia » Koncert jubileuszowy z okazji Narodowego Święta Niepodleglości

Biuletyn Informacji Publicznej

Nasze dane:

al. Pierwszej Dywizji 16/18
91-836 Łódź
tel./fax (42)657-06-12
e-mail:
czternastka@gimnazjum14.pl

Archiwa

Koncert jubileuszowy z okazji Narodowego Święta Niepodleglości

W dniu 11.11 (Narodowe Święto Niepodległości) grupa uczniów z naszego gimnazjum uczestniczyła w w KONCERCIE JUBILEUSZOWYM, który odbył się w Domu Kultury w Dłutowie. Uczestnicy odwiedzili miejsce gdzie znajduje się makieta samolotu PZL ,,Łoś”, a następnie wysłuchali pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Dętej z Dłutowa pod batutą Włodzimierza Smolarka, wysłuchali programu 40. osobowej grupy uczniów Szkoły Podstawowej im. Lotników Września 1939r. Dłutowie oraz Kapeli Ludowej z Orzku pod kierownictwem Jana Skurnicy z solistkami: Moniką Syryczyńską, Martyną Stępień oraz skrzypaczką Karoliną Adamkiewicz. Opiekunem podczas wyjazdu była nauczycielka historii i wos p. Majkowska-Pilarz.