Strona główna » O szkole » Zajęcia pozalekcyjne i wyrównawcze

Biuletyn Informacji Publicznej

Nasze dane:

al. Pierwszej Dywizji 16/18
91-836 Łódź
tel./fax (42)657-06-12
e-mail:
czternastka@gimnazjum14.pl

Archiwa

Zajęcia pozalekcyjne i wyrównawcze

ZAJĘCIA DODATKOWE I KONSULTACJE

lp Nauczyciel Dzień i  godziny spotkań Terminy
1 Renata Lipińska-
matematyka
Środa
14.30- 16.00
4 i 18 października,
8 i 22 listopada,
6 grudnia,17 stycznia,
14 i 28 lutego,
14 i 21 marca,
11 i 25 kwietnia,
9 i 23 maja,6 czerwca
2 Marta Borkowska-
język polski
Czwartek

16.00-17.30

5 i 12 października,

9 i 16 listopada,

7 i 14 grudnia,

4 i 11 stycznia,

15 i 22 lutego,

8 i 15 marca,

5 i 12 kwietnia,

10 i 17 maja,

7 czerwca

3 Izabela Jaworska-
język angielski
Czwartek
15.15-16.00
W każdy czwartek
4 Aneta Kaczmarska-
matematyka
7 godzina lekcyjna 13,35 – 14.20 klasa 3a

8 godzina lekcyjna 14.25 – 15.10 klasa 2a

W każda środa
5 Filewska Dorota-
biologia, zajęcia artystyczne
Piątek
7.15-8.00
13, 20 i 27 października, 10,17 i 24 listopada,
1,8 i 15 grudnia,
5,12 i 19 stycznia,
23 lutego,2,9,16 i 23 marca,6,13 i 27 kwietnia,11,18 i 25 maja,8 czerwca
6 Biela- Jesionowska Teresa- wychowanie fizyczne Środa 14.25-15.50 Każda ostatnia środa miesiąca

 

7 Marzena Kozłowska-

język niemiecki

Środa 15.15-16.00 W każdą środę
8 Kowalska Agnieszka- wychowanie fizyczne Wtorek
16.00-17.30
3 i 10 października,

7 i 28 listopada,

5 i 12 grudnia,

9 i 23 stycznia,

20 i 27 lutego,

13 i 27 marca,

17 i 24 kwietnia,

8 i 22 maja,

5 czerwca

9 Jędraszczyk Adam- wychowanie fizyczne Wtorek

16.00-17.30

Ostatni wtorek miesiąca
10 Szymczak Leszek- informatyka Wtorek

16.00-17.30

Ostatni wtorek miesiąca

 

 

 

11 Holtz Marcin- muzyka, Środa

7.15-8.00

10 stycznia,

6 czerwca

 

12 Katarzyna Kurek- religia Wtorek
14.25-15.25
10 i 24 października,

7 i 21 listopada,

5 i 12 grudnia,

9 i 16 stycznia,

27 lutego,

6 i 20 marca,

10 i 17 kwietnia,

8 i 22 maja,

5 czerwca

13 Anetta Sibińska- działania opiekuńczo- wychowawcze

 

 

Wtorek

15.30-17.00

10 i 31 października,

14 i 28 listopada,

12 grudnia,

2 i 16 stycznia,

13 i 27 lutego,

13 i 27 marca,

10 i 24 kwietnia,

8 i 22 maja,

5 czerwca

 

14 Jolanta Chwesiuk- geografia, zajęcia techniczne, edb Wtorek

15.30-17.00

10 i 31 października,

14 i 28 listopada,

12 grudnia,

2 i 16 stycznia,

13 i 27 lutego,

13 i 27 marca,

10 i 24 kwietnia,

8 i 22 maja,

5 czerwca

15 Hanna Majkowska- Pilarz- historia, wos Wtorek
14.25-15.25
10 i 24 października,

7 i 21 listopada,

5 i 12 grudnia,

9 i 16 stycznia,

27 lutego,

6 i 20 marca,

10 i 17 kwietnia,

8 i 22 maja,

5 czerwca

16 Anna Tomaszewska- fizyka, chemia Wtorek
15.00-16.30
3i 17 października,

7 i 21 listopada,

5 i 12 grudnia,

9 i 16 stycznia,

20 i 27 lutego,

13 i 20 marca,

10 i 17 kwietnia,

8 i 22 maja,

5 czerwca

17 Anna Stypułkowska- język polski, etyka Wtorek

15.30-17.00

3 i 17 października,

7 i 21 listopada,

5 i 12 grudnia,

2 i 16 stycznia,

20 i 27 lutego,

13 i 27 marca,

10 i 24 kwietnia,

8 i 22 maja,

5 czerwca