Strona główna » Wydarzenia » W dniu 10.11 odbyła się w naszej szkole uroczystość związana z 99 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę

Biuletyn Informacji Publicznej

Nasze dane:

al. Pierwszej Dywizji 16/18
91-836 Łódź
tel./fax (42)657-06-12
e-mail:
czternastka@gimnazjum14.pl

Archiwa

W dniu 10.11 odbyła się w naszej szkole uroczystość związana z 99 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę

W dniu 10.11 odbyła się w naszej szkole uroczystość związana z 99 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym roku odbył się u nas KONCERT JUBILEUSZOWY z tej okazji. Nasze gimnazjum skorzystało z propozycji Ligi Kobiet Polskich i przystąpiło do PROGRAMU WIELOLETNIEGO NIEPODLEGŁA. W czasie uroczystości wystąpili: Kapela Ludowa z Orzku oraz 40 osobowa grupa uczniów Szkoły Podstawowej im. Lotników Września 1939r. w Dłutowie. Każdy z uczestników koncertu otrzymał pamiątkowy folder z pieśniami i wierszami patriotycznymi. W przygotowanie dekoracji oraz całej oprawy uroczystości zaangażowani byli uczniowie pod opieką p. Dyrektor R. Lipińskiej, p. A. Stypułkowskiej, p. Hanny Majkowskiej-Pilarz, p. D. Filewskiej, p. A. Sibińskiej, p. M. Borkowskiej.