Strona główna » Wydarzenia » WARSZTATY ARCHIPELAG SKARBÓW

WARSZTATY ARCHIPELAG SKARBÓW

30 listopada i 1 grudnia w szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne „Archipelag Skarbów” – zorganizowane i przeprowadzone przez Zespół Psychologów z Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej. Zajęcia dotyczyły profilaktyki zachowań ryzykownych i problemów młodzieży. W pierwszej fazie warsztatów udział wzięło około 80 uczniów. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że spotkanie bardzo im się podobało. Aktywnie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zadaniach warsztatowych. Prowadzący warsztaty chwalili młodzież za jej pozytywne zachowanie i zaangażowanie w pracę.
W październiku w spotkaniu z Organizatorami uczestniczyła Rada Pedagogiczna i Rodzice, którzy również bardzo pozytywnie ocenili działania Organizatorów.